Apie musPaslaugosStraipsniaiKontaktai

Urologas Balys Dainys: geras seksas stiprina organizmą

2016-05-16

Urologas prof. Balys Dainys pasakos, kad atšilus orams vyrams natūraliai sukyla testosterono kiekis. Anot gydytojo, niekur nuo to nepabėgsi, nes tokia žmonių fiziologija.

„Sušilo oras ir pakilo noras. Tai šventa teisybė. Daugiau saulės, daugiau šviesos ir, žinoma, fiziologiškai padidėja vyrų testosterono kiekis, o moterų – estrogenų. Tos hormonų audros varo vyrus ir moteris iš proto“, – sakys profesorius.

„Įrodyta, kad geras seksas stiprina organizmo imunitetą. Sakoma, kad poros, kurios reguliariai turi seksą, rečiau serga gripu arba virusinėmis infekcijomis“, – kalbės gydytojas.

Profesorius sako, kad seksas taip pat gali paįvairinti poilsį. „Koks gali būti poilsis be gero sekso? Šitie dalykai, taip vadinamas rekreacinis seksas, tikrai paįvairina atostogas ir poilsį. Buvo daroma tokia apklausa, buvo sudarytos kelios grupės žmonių, kurie atostogavo ir vieni turėjo seksą gerą ir dažną, ir kiti, kurie neturėjo arba turėjo tokį rutinišką. Ir geriausiai atostogas įvertino pirma grupė, kai seksas buvo geras“, – kalbės prof. B. Dainys.

Gydytojo teigimu, atostogų romanai bei nuklydimai „į kairę“ nėra tik šeimas sukūrusių vyrų mada. Anot jo, moterys taip pat būna neištikimos. „Buvo daryta apklausa Prancūzijoje, kur buvo klausiama: „Ar Jūs bent kartą per savo gyvenimą esat nuklydęs „į kairę“?“. Apie 70 proc. prancūzų pasakė, kad taip, ir apie 69,5 proc. moterų taip pat atsakė teigiamai. Čia nereikia kaltinti vyrų. Ir vyrai, ir moterys panašiai nuklysta „į kairę“. Čia toks gyvenimas, ir niekur nesidėsi.“

Pašnekovas sako, kad vyrai visada nori ir negali nenorėti lytinių santykių su moterimis. Urologas pasakos, kad nieko keisto, jog vyrams atsibosta partnerė ir po penkerių metų santykiai žlunga. Skaitykite daugiau: Urologas Balys Dainys: geras seksas stiprina organizmą

 Šaltinis:

Alfa.lt

http://www.alfa.lt/straipsnis/50024622/urologas-balys-dainys-geras-seksas-stiprina-organizma#ixzz48omElpq5

‹ Atgal
Balys Dainys Susisiekite:

8-5-2704771
Nemokama konsultacija telefonu visą parą